www.izmirsunnetmerkezi.com
Randevu Al
Ürolojik Hastalıklar
prostat hastalıkları

Halk arasında prostat ve hastalıkları ile ilgili oldukça farklı düzeylerde ve bazıları ciddi anlamda hatalı bir takım bilgiler vardır. Bu nedenle ana hatlarıyla prostat ve hastalıkları hakkında bilgi sahibi olunması önemlidir.

Devamı..
böbrek hastalıkları

İki böbreğiniz vardır. Bunlar fasulye şeklindedir ve her biri yaklaşık olarak yumruğunuz büyüklüğündedir. Omurganın her iki yanında, sırtınızın ortasına yakın bir alanda yer alırlar.Çoğu insan böbreklerinin yalnızca idrar üretiminden sorumlu..

Devamı..
böbrek taşları

İdrar yollarından taş düşürmeye çalışan hastalar bu dönemi çok sıkıntılı yaşayabilir. Doğum sancısından bile kötü olabilen ağrıların nedeni taşın bu süreçte, idrar yollarını tıkamasıdır. Çoğu böbrek taşları hastalar tarafından az..

Devamı..
mesane taşları

İdrar yollarını düşünecek olursak, böbrekten başlar ve çıkış yoluna kadar giden bir sistemdir ve mesanede bu sistemin içerisinde bir rezervuar görevi yapar. Bu kanalın herhangi bir yerinde taş olabilir ve olduğu yere göre adlandırılır..

Devamı..
üreter taşları

Böbrek ve üreter taşları çok yaygındır. Taş, idrar yollarındaki idrardan gelen kristallerin geliştirdiği sert bir kütledir. Böbrekte ya da üreterde (böbrekten mesaneye doğru yönelen tüp) bulunabilir. Böbrek ve üreter taşları,

Devamı..
infertilite

Erkeğe ait genital organlar bazı doğuştan gelen özellikler ve gelişimsel özelliklerine göre değişik nedenlerle infertiliteye sebebiyet verebilmektedir. Bu nedenleri kısaca şu başlıklar altında toplayabiliriz.

Devamı..
infertilite

Ereksiyon (sertleşme) fiziksel, hormonal ve psikolojik faktörlerin etkisiyle ortaya çıkan bir süreçtir. Penisin içerisinde yer alan süngerimsi ve elastik doku, cinsel uyarılma sonucu kan ile dolmaya

Devamı..