www.izmirsunnetmerkezi.com
Randevu Al

Op.Dr.Mustafa Kudret ERALPÜroloji Uzmanı

İzmir Sünnet Merkezi olarak, sünnet, böbrek taşı hastalıkları, mesane hastalıkları prostat hastalıkları, çocuklarda böbrek taşı rahatsızlığı, bebeklerde böbrek taşı rahatsızlığı, hamilelerde böbrek rahatsızlığı vb. birçok konuda teşhis, tanı ve tedavi hizmeti vermekteyiz.

Op.Dr. Mustafa Kudret ERALP

1961 Muğla/Datça doğumludur.

1989 yılında Cumhuriyet Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. Mecburi hizmetini Bitlis’te yaptıktan sonra Samsun’un Yakakent ilçesinde altı yıl pratisyen hekim olarak Sağlık grup başkanlığı görevini üstlendi. 1996 yılında Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi Üroloji Bölümü’nde ihtisasa başladı. 2001 yılında uzman doktor olarak Manisa Sarıgöl Devlet Hastanesi’nde görev yaptı. 2002 yılında Karşıyaka Devlet Hastanesi’nde çalışmaya başladı. 2005’ten itibaren 5 yıl Çiğli Devlet Hastanesi’nde sonrasında da 3 yıl Dikili Devlet Hastanesi’nde uzman hekimlik yaptı. 2015- 2018 yılları arasında Dikili Devlet Hastanesi’nde başhekimlik görevinde bulundu. Bunun sonrasında kamu görevinden emekliye ayrılıp, şu an açmış olduğu üroloji muayenehanesinde çalışmaktadır.

Meslek hayatı boyunca 10.000’in üzerinde sünnet ve 10.000’in üzerinde ameliyat yaptı. Bu ameliyatlar neredeyse bütün ürolojik vakaları kapsamaktadır. Prostat ameliyatları, böbrek, üreter ve mesane taşı ameliyatları, mesane tümörü ameliyatları, idrar kaçırma ameliyatları ve varikosel ameliyatları da bu kapsamdadır.